Sipariş Verme ve Teslimat

Sipariş Verme

Sitenizden nasıl sipariş verebilirim?

Almak istediğiniz ürünü seçip, “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak sepetinize ekleyiniz. Sepetinizden “Siparişi Tamamla” butonu ile sonraki aşama olan teslimat ve fatura bilgileri bölümüne geçiniz. Ödeme tutarı, KDV dahil olacak şekilde hesaplanmaktadır. İstenilen bilgiler girildikten sonra sözleşmeyi inceleyip onaylayın ve siparişi tamamlayınız. Şahıs adına kesilecek faturalarda (gerçek kişiler) T.C. Kimlik Numarası (29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete’sinde tebliğ edildiği üzere) bulunması zorunludur. Firma (tüzel kişiler) faturalarında vergi dairesi ve vergi numarası bulunması zorunludur.

“Kasaya Git “butonu ile iyzico Sanal Pos ödeme sistemi ekranı görüntülenir. Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra “Öde” butonu ile ödeme tamamlanır ve siparişiniz kabul edilir. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı takdirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-posta gönderilir. Satın alınan ürün, Aras Kargo ile, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.

Hafta sonu verilen siparişler hangi gün kargolanmaktadır?

Resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz pazartesi günü kargoya verilecektir.

Siparişimi doğru olarak verdiğimi nasıl anlarım?

Siparişinizi tamamladıktan sonra, sipariş numaranızın yer aldığı bir metin karşınıza çıkacaktır. Sipariş numarası, siparişinizin başarılı bir şekilde oluşturulduğu anlamına gelmektedir. Siparişinizi başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra mail adresinize, siparişinize ait bilgiler gönderilmektedir.

Teslimat

Siparişiniz, AYR MİMARLIK İNŞAAT MOTORLU TAŞITLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firması tarafından teslim edilecektir.

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar AYREKSPRES sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Satın aldığınız ürün, fatura ve irsaliye belgesi ile birlikte özel ambalajında belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır.

Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi AYREKSPRES‘a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız.

AYREKSPRES sipariş yetkilisine iletişim formu’nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu’nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bize WhatsApp'tan ulaşın