Delphi Technologies, 2020 Volkswagen modelleri için piyasaya ilk kez sürülen fren bileşenlerini duyurdu

Delphi Technologies, 2020 Volkswagen modelleri için piyasaya ilk kez sürülen fren bileşenlerini duyurdu

Yeni Volkswagen fren balataları, Nisan 2021 TecAlliance Raporuna göre AB’de genel fren balatası uygulama kapsamına %99,89 oranında katkıda bulunuyor

Piyasaya yeni sürülen frenleme ürünleri, yedek parça pazarına dair servis fırsatlarının Delphi Technologies tarafından tutarlı bir şekilde geliştirilmesini karakterize ediyor

Bir BorgWarner Inc. markası olan Delphi Technologies, geçen yıl 24 adet piyasaya ilk kez sürülen fren balatası uygulamasını duyurduktan sonra 2021 yılına yine bir piyasaya ilk kez sürülen uygulamayla başlayarak Avrupa’da ilk harekete geçen tedarikçi olduğunu kanıtlamaya devam ediyor: 2020 Volkswagen Caravelle, Transporter, Multivan ve California 2.0D için ön fren balataları.

Bu son piyasaya sürülen ürün, Delphi Technologies tarafından Avrupa çapında pazar lideri Volkswagen modellerine dair kapsamın büyük resmine katkıda bulunuyor. Yeni ön fren balataları, şirketin Almanya İngiltere, İtalya, Fransa ve İspanya gibi birçok önemli pazarda %99,89 oranında Volkswagen fren balatası kapsamına ulaşmasını sağlıyor.

Ayrıca Delphi Technologies, yüksek kaliteli bir onarım için doğru parça karışımını sağlayarak, Avrupa’da lider konumda Volkswagen fren diski kapsamı sunuyor.

Delphi Technologies’in yeni modellere dair tedariki, yedek parça pazarı için heyecan verici bir fırsatı temsil ediyor

Özellikle bu modeller atölye için önemli servis fırsatları sunuyor. 2016 yılında piyasaya sürülen önceki nesil Volkswagen Transporter aracından Avrupa’da 300.000’den fazla ünite satıldı.

Daha şimdiden 2021’de ödül alan en yeni model, 2016 modelinin başarısını takip edecek gibi görünüyor.

Yedek parça müşterileri, Delphi Technologies’in piyasaya sürme hızı sayesinde yeni onarım işine daha çabuk erişebilirler ve bu, yeni Volkswagen modellerini daha güvenli bir seyahat alternatifi olarak kullanan araç sahipleri için belirleyici faktör olabilir.

Artan araç kullanımı, onarımların beklenenden daha erken yapılmasını gerektirecektir. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Delphi Technologies Başkan Yardımcısı olan Jean- Francois Bouveyron, “Yeni, para kazandıran fren onarımlarını rakiplerinizden daha hızlı sunmak için pazar lideri kapsama alanı ve piyasaya ilk kez sürülen uygulamalar sunarak müşterilerimizin işletmelerini desteklemeye dair odağımız devam ediyor.” diyor.

Uygulama kapsamı, teknik uzmanlığa mükemmel şekilde eşlik ediyor

Bu yeni fren balataları, en yüksek kalitede bileşenler sunmak için yerleşik orijinal ekipman kalitesi mühendisliği ile yedek parça pazarına dair zamanında gelişimi temsil ediyor.

Delphi Technologies fren balataları, orijinal tertibat olarak en yüksek güvenlik ve performans standartlarını karşılamaları için orijinal ekipman uzmanlığının desteği ile geliştirilmiştir.

Delphi Technologies tarafından uygulanan “hepsi bir arada” yaklaşımı sayesinde parçalar, hızlı ve güvenilir değişim için teknisyenin ihtiyaç duyduğu temel aksesuarlarla birlikte gelmektedir.

Kaynak: https://www.delphiautoparts.com/tur/tr/article/delphi-technologies-2020-volkswagen-modelleri-icin-piyasaya-ilk-kez-surulen-fren

LEAVE A COMMENT


Bize WhatsApp'tan ulaşın